Crónica a pé de campo

Alevin"A"

Comezo da competición para a categoria Alevin fútbol 8,onde o Alevin "A" consigue o seu primeiros tres puntos ao vercer a E.F.Lalin no campo municipal As Cancelas.

 Cadete "A"

Repartición de puntos entre o equipo Cadete División de Honra e o Coruxo F.C no partido xogado o sábado pola mañá no municipal da Merced.

Infantil "C"

No partido xogado o sábado pola mañá no municipal da Mercé o equipo Infantil 2º Autonómica gana a partida fronte ao Amio S.D "B".

Comunicado Cotas Ampliase o prazo tanto de pago único como de solicitude de pago domiciliado ata este venres 7 Recordase : 👉🏻 Pago único - Ingreso en conta da cota integra da tempada (200 euros) 👉🏻 Pago domiciliado - Cumplimentar mediante a páxina www.informejugador.com os datos bancarios para proceder o cargo mensual da cota (4 cotas de 50 euros) A remesa bancaria efectuarase aproximadamente entre o 10 e o 20 de cada mes.

 A Pizarra da Merced
  08 / 09 Outubro

  Fútbol 11

 Equipo  Rival  Día  Hora  Campo  Result.
Xuvenil Liga Nacional C.D Calasans Sábado - 08/10 18:00 San Pedro de Visma 1
Xuvenil Liga Galega San Tirso S.D Domingo - 09/10 12:30 Mpal A Merced
Cadete Div. Honra Victoria C.F Sábado - 08/10 18:00 A Grela 1
Cadete Liga Galega San tirso S.D "B" Sábado - 08/10 16:00 Mpal A Merced
Cadete 1º Aut. C.F Cire de Melide Domingo - 09/10 10:30 Mpal de Melide
Infantil Div. de Honra Arosa S.C Sábado - 08/10 10:00 Manuel Jiménez Abalo (Vilagarcia)
Infantil 1º Aut. E.F.M Concello de Boiro "B" Domingo - 09/10 10:30 Mpal A Merced
Infantil 2º Aut. C.D Compañia de Maria Sábado - 08/10 12:00 Da Barrosa (Villestro)
Peña Navegante S.D Cacheiras Sábado - 08/10 20:00 Mpal. A Cañoteira (Cacheiras)

  Fútbol 8

 Equipo  Rival  Día  Hora  Campo  Result.
Alevín "A" Cidade de Ribeira C.F Domingo - 09/10 12:30 Anexo Fieiteira
Alevin "B" Atletico Fatima "B" Sábado- 08/10 09/30 Mpal As Cancelas
Alevin "C" Victoria C.F "C" Sábado - 08/10 13/30 Mpal As Cancelas
Alevin "D" Atletico Fatima "C" Sábado - 08/10 17/00 Mpal As Cancelas
Benxamin "A" Cidade de Ribeira C.F Domingo - 09/10 12:30 Anexo Fieiteira
Benxamin "B" S.D Villestro "C" Sábado -08/10 09/30 Mpal de Santa Isabel
Benxamin "C" Racing San Lorenzo Sábado-08/10 20/00 Mpal As Cancelas
Prebenxamin "A" San Pedro C.F Sábado -09/10 11/30 Mpal de Santa Isabel
Prebenxamin "B" S.D Villestro "B" Sábado -08/10 12/30 Mpal de Santa Isabel
Actualidade  Conxo Santiago
  • HorariosHorarios de adestramentos.
  • DocumentosNa ligazón tes dispoñibles os impresos para a Tempada 2022/2023.
  • Álbun de FotosTempada 2022/2023.
© Club deportivo Conxo Santiago | Tempada 2022-2023